Якщо виникла потреба посортувати фото- і відеоматеріали по категоріях (розкласти по папках), працюємо наступним чином:

1. Зайдіть у розділ "Категорії"

2. Оберіть папку Фото або Відео (залежно від того, які матеріали плануєте сортувати).

У вас ці папки можуть називатись по іншому, наприклад, Фотогалерея чи Фотографії. Назву можна відредагувати ось тут у полі заголовок. Хоча вона ніде не відображається. Це заголовок лише для адміністраторів у адмінпанелі.

3. Натисніть на кнопку "+", щоб добавити нову категорію.

4. Заповніть поля і збережіть.

Заголовок - це назва категорії.

Батьківський - це папка, у якій лежатиме дана підпапка (не є обов'язковим).

Поле псевдонім заповнюється програмою автоматично.

Зображення - це зображення, яке використовуватиметься для оформлення обкладинки папки.

5. Тепер зайдіть у фото чи відеогалерею і добавте фотографії у створені папки.

P. S. Нагадаю, що для того, щоб добавити одразу кілька фото в одну категорію (папку) можете використовувати кнопку "додати фотографії" - у фотогалереї зверху справа .

Натисніть на кнопку Ctrl  і утримуйте її. Прицьому клікніть лівою кнопкою мишки по портібних фото. Тоді правою кнопкою мишки на них і оберіть Select.

Оберіть потрібну категорію (папку) у вікні, що відкриється.